Monitory LED, LCD, akcesoria GSM / Uchwyty do montażu / ART / ART UCHWYT DO TV LCDLEDPLAZMA 19-46 25KG AR-61XL ART reg. pion/poziom
ART UCHWYT DO TV LCDLEDPLAZMA 19-46 25KG AR-61XL ART reg. pion/poziom
CENA: 109,90 PLN
do koszykaART UCHWYT DO TV LCDLEDPLAZMA 19-46 25KG AR-61XL ART reg. pion/poziom

Uniwersalny stały uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 25kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 19" do 60"
Dwuletnia gwarancja producenta.
| Dane techniczne | |
| Specyfikacja: |
|
Sprawdzona jakość oraz 2 lata gwarancji !



CENA: 109,90 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | ART |
| Kategoria | Monitory LED, LCD, akcesoria GSM / Uchwyty do montażu |
| Montaż na ścianie (VESA) | TAK |
| Gwarancja | 2 LATA |
| Waga | 25 KG |
| Mocowanie | DO ŚCIANY |
| Rozstaw otworów | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300x300, 400 x 300, 400 x 400 mm |
| Kolor | CZARNY |
| Wymiary uchwytu | 410 x 410 x 65-445 mm |
| Odległość od ściany | 65-445 mm |
| Nachylenie | w dół do -12 do stopni |



