Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne / HP / C7115X Toner HP No 15X
C7115X Toner HP No 15X
CENA: 297,99 PLN
do koszyka
Kasety HP LaserJet z serii C7115 z tonerem Ultraprecise są przeznaczone do drukarek HP LaserJet z serii 1000w/1005w/1200/1220/3300. Zapewniają wysoką wydajność i niezawodność oraz są łatwe w użytkowaniu, co umożliwia ekonomiczne i bezproblemowe drukowanie.
- Toner Ultraprecise zapewnia wyjątkowo ostry czarny tekst i grafikę.
- Niezmiennie niezawodne działanie dzięki precyzyjnemu dobraniu elementów.
- Bezproblemowa instalacja i obsługa.
| Opis i dane techniczne |
![]()
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Laser |
| Wydajność wkładów (w czerni) | 3500 standardowych stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752 |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | Wilgotność względna od 10 do 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | Wilgotność względna od 10 do 90% |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | od 15°C do 32,5°C |
| Zakres temperatur składowania | od -20°C do 40°C |
| Wymiary/waga/gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 344 x 122 x 196 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 1,2 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że ten toner jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Ta gwarancja nie obejmuje kaset, które (a) były ponownie napełniane lub modyfikowane w jakikolwiek sposób lub (b) powodowały problemy wynikające z nieprawidłowej eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki. Aby skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, należy zwrócić produkt do punktu zakupu. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. Ta gwarancja zostaje zastąpiona przez wszelkie umowy serwisowe, na mocy których produkt ten został zakupiony. O ILE OBOWIĄZUJĄCE PRAWO NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY, CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE OBOWIĄZUJĄCE PRAWO NIE STANOWI INACZEJ FIRMA HP ANI JEJ DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SPECJALNE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE (W TYM UTRATĘ ZYSKOW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY WYNIKAJĄ ONE Z UMOWY, CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH LUB INNYCH PRZYCZYN. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ , NIE OGRANICZAJĄ ANI NIE ZAWIESZAJĄ PRAW KUPUJĄCEGO Z TYTUŁU NIEZGODNOŚCI TOWARU Z UMOWĄ ORAZ SĄ DODATKOWE DO PRAW WYNIKAJĄCYCH Z USTAWY DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY TEGO PRODUKTU KLIENTOWI. |
CENA: 297,99 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne |
| Nr katalogowy | C7115X |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | szt. |
| Wydajność | 3500 stron |
| Kompatybilne urządzenia | HP LaserJet 1200/1220, 3300mfp |
