Materiały eksploatacyjne / Tusze oryginalne / HP / HP 27 Black C8727AE No 27
HP 27 Black C8727AE No 27
CENA: 71,99 PLN
do koszyka
|
| Opis i dane techniczne |
| Przegląd i funkcje | |
|---|---|
| Opis | Czarny atramentowy wkład drukujący HP 27 łączy w sobie opatentowane formuły atramentu z zaawansowaną technologią atramentowych wkładów drukujących, dzięki czemu zawsze uzyskuje się wyraźny, czarny tekst laserowej jakości. |
|
|
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Objętość kropli atramentu | 17 pl |
| Zgodne rodzaje atramentów | Pigmentowy |
| Wydajność wkładów (w czerni) | 280 stron* |
| Przypis dotyczący obliczania wydajności druku | * Wydajność przybliżona. Rzeczywista wydajność zależy od drukarki i rodzaju wydruków. |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Zakres temperatur składowania | Od 0° do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | wilgotność względna 5-95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | wilgotność względna 5-95% |
| Wymiary / waga / gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 112 x 35 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 0,07 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji. |
| Zastrzeżenie prawne | Jedyne gwarancje, jakich HP udziela na produkty i usługi, są określone w oświadczeniach gwarancyjnych dostarczanych wraz z takimi produktami i usługami. Żaden zapis niniejszego dokumentu nie może być uważany za dodatkową gwarancję. HP nie ponosi odpowiedzialności za błędy techniczne lub redakcyjne oraz braki występujące w niniejszym dokumencie. |
CENA: 71,99 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tusze oryginalne |
| Nr | 27 |
| Nr katalogowy | C8727AE |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | Szt. |
| Wydajność | 280 |
| Kompatybilne urządzenia | Deskjet 3320, Deskjet 3325, Deskjet 3420, Deskjet 3425, Deskjet 3520, Deskjet 3535, Deskjet 3550, Deskjet 3645, Deskjet 3650, Deskjet 3745, Deskjet 3845, Deskjet 5650, Deskjet 5655, Deskjet 5850, |
| Pojemność | 10ml |
