Materiały eksploatacyjne / Tusze oryginalne / HP / Hp 300 Tri-colour CC643EE No 300
Hp 300 Tri-colour CC643EE No 300
CENA: 57,99 PLN
do koszyka
|
Opis i dane techniczne ![]()
| Przegląd i funkcje | |
|---|---|
| Opis | Trójkolorowe wkłady atramentowe HP 300 pozwalają łatwo drukować efektowne kolorystycznie dokumenty, raporty i pisma przy niskich kosztach. Ten oryginalny wkład atramentowy HP oferuje łatwe w użyciu funkcje oraz jednolicie wysoką jakość, niezawodność i wydajność. |
|
|
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Błękitny, purpurowy, żółty |
| Objętość kropli atramentu | 1,3 pl, 4,7 pl |
| Zgodne rodzaje atramentów | Barwnikowe |
| Wydajność wkładów (w kolorze) | 165 stron* |
| Przypis dotyczący obliczania wydajności druku | *Przetestowano na drukarce HP Deskjet D2560. Średnia oparta na normie ISO/IEC 24711 lub metodologii testów HP dla druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Zakres temperatur składowania | -40–+60°C |
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | Wilgotność wzgl. 20–80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | Wilgotność wzgl. 20–80% |
| Wymiary / waga / gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 116 x 36 x 115 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 0,06 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji. |
| Zastrzeżenie prawne | Informacje zawarte w tym dokumencie mogą bez uprzedzenia ulec zmianie. Jedyne gwarancje, jakich HP udziela na produkty i usługi, są określone w oświadczeniach gwarancyjnych dostarczanych wraz z takimi produktami i usługami. Żaden zapis niniejszego dokumentu nie może być uważany za dodatkową gwarancję. HP nie ponosi odpowiedzialności za błędy techniczne lub redakcyjne oraz braki występujące w niniejszym dokumencie. |
CENA: 57,99 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tusze oryginalne |
| Nr | 300 |
| Nr katalogowy | CC643EE |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | Szt. |
| Wydajność | 165 stron |
| Kompatybilne urządzenia | HP DeskJet D2560, HP DeskJet F4280 |
| Pojemność | 18 ml |
