Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne / HP / C3903A Toner Hp No 03
C3903A Toner Hp No 03
CENA: 403,99 PLN
do koszyka
|
| Opis i dane techniczne |
| Przegląd i funkcje | |
|---|---|
| Opis | Kasety z mikrodrobinowym tonerem HP LaserJet seria C3903 zostały zaprojektowane do współpracy z drukarkami HP LaserJet 5p, 5mp, 6p i 6mp. Dzięki nim zawsze uzyskasz wyraźny, ostry tekst i grafikę – rezultaty, które robią wrażenie. |
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wydajność wkładów (w czerni) | Średnio 4000 stron przy pokryciu 5% |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | wilgotność względna od 10 do 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | wilgotność względna od 10 do 90% |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | od 15 do 32°C |
| Zakres temperatur składowania | od -20°C do 40°C |
| Wymiary/waga/gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 344 x 122 x 196 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 1,22 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że ten toner jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Ta gwarancja nie obejmuje kaset, które (a) były ponownie napełniane lub modyfikowane w jakikolwiek sposób lub (b) powodowały problemy wynikające z nieprawidłowej eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki. Aby skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, należy zwrócić produkt do punktu zakupu. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. Ta gwarancja zostaje zastąpiona przez wszelkie umowy serwisowe, na mocy których produkt ten został zakupiony. |
| Kompatybilne urządzenia |
HP LaserJet 5mp
HP LaserJet 5p
HP LaserJet 6mp
HP LaserJet 6p
|
CENA: 403,99 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne |
| Nr katalogowy | C3903A |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | Szt. |
| Wydajność | 4000 stron |
