Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne / HP / C3906A Toner Hp No 06
C3906A Toner Hp No 06
CENA: 300,99 PLN
do koszyka
|
| Opis i dane techniczne |
![]()
| Przegląd i funkcje | |
|---|---|
| Opis | Kasety z mikrodrobinowym tonerem HP LaserJet seria C3906 zostały zaprojektowane do współpracy z drukarkami HP LaserJet 4l, 4ml, 4p i 4mp. Dzięki nim zawsze uzyskasz wyraźny, ostry tekst i grafikę – rezultaty, które robią wrażenie. |
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wydajność wkładów (w czerni) | 2500 standardowych stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752 |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | wilgotność względna od 10 do 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | Wilgotność względna od 10 do 90% |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | od 10°C do 32,5°C |
| Zakres temperatur składowania | od -20°C do 40°C |
| Wymiary/waga/gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 351 x 131 x 165 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 0,97 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że ten toner jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Ta gwarancja nie obejmuje kaset, które (a) były ponownie napełniane lub modyfikowane w jakikolwiek sposób lub (b) powodowały problemy wynikające z nieprawidłowej eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki. Aby skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, należy zwrócić produkt do punktu zakupu. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. Ta gwarancja zostaje zastąpiona przez wszelkie umowy serwisowe, na mocy których produkt ten został zakupiony. |
| Kompatybilne urządzenia | Canon LBP 440, Canon P 445, LaserJet 3150 xi Canon LBP 460, LaserJet 3100 se, LaserJet 5 L Canon LBP 465, LaserJet 3100 xi ,LaserJet 6 L Canon LBP 660, LaserJet 3150 , LaserJet 6 Lse Canon LBP AX, LaserJet 3150 se, LaserJet 6 Lxi |
CENA: 300,99 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne |
| Nr katalogowy | C3906A |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | Szt. |
| Wydajność | 2500 stron |
