Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne / HP / C4127A Toner Hp No 27
C4127A Toner Hp No 27
CENA: 396,99 PLN
do koszyka
|
| Opis i dane techniczne |
| Przegląd i funkcje | |
|---|---|
| Opis | Kasety z tonerem HP LaserJet Ultraprecise seria C4127 zostały zaprojektowane specjalnie do drukarek HP LaserJet seria 4000/4050. Zapewniają niezmiennie wysoką jakość druku i niski ogólny koszt eksploatacji. |
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wydajność wkładów (w czerni) | 6000 standardowych stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752 |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | wilgotność względna od 10 do 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | Wilgotność względna od 10 do 90% |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | od 10°C do 32,5°C |
| Zakres temperatur składowania | od -20°C do 40°C |
| Wymiary/waga/gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 353 x 156 x 247 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 1,8 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że ten toner jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Ta gwarancja nie obejmuje kaset, które (a) były ponownie napełniane lub modyfikowane w jakikolwiek sposób lub (b) powodowały problemy wynikające z nieprawidłowej eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki. Aby skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, należy zwrócić produkt do punktu zakupu. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. Ta gwarancja zostaje zastąpiona przez wszelkie umowy serwisowe, na mocy których produkt ten został zakupiony. |
| Kompatybilne urządzenia | Drukarka HP LaserJet 4000 Drukarka HP LaserJet 4050 |
CENA: 396,99 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne |
| Nr katalogowy | C4127A |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | Szt. |
| Wydajność | 6000 stron |
