Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne / HP / C8061A Toner HP No 61
C8061A Toner HP No 61
CENA: 417,00 PLN
do koszyka
|
| Opis i dane techniczne |
![]()
| Przegląd i funkcje | |
|---|---|
| Opis | Wyposażone w inteligentną technologię druku kasety z tonerem HP LaserJet z serii C8061 do drukarek HP LaserJet z serii 4100/mfp zapewniają niezmiennie profesjonalną jakość druku. Są niezawodne, łatwe w użyciu i umożliwiają efektywne zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi. |
| Parametry drukowania | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wydajność wkładów (w czerni) | 6000 standardowych stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752 |
| Parametry środowiskowe | |
|---|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji | Wilgotność względna od 20 do 80%. |
| Dopuszczalna wilgotność względna | Wilgotność względna od 10 do 90% |
| Zakres temperatur podczas eksploatacji | od 10°C do 32,5°C |
| Zakres temperatur składowania | od -20°C do 40°C |
| Wymiary/waga/gwarancja | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.) | 353 x 156 x 247 mm |
| Waga w opakowaniu (brutto) | 1,6 kg |
| Gwarancja | HP gwarantuje, że ten toner jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Ta gwarancja nie obejmuje kaset, które (a) były ponownie napełniane lub modyfikowane w jakikolwiek sposób lub (b) powodowały problemy wynikające z nieprawidłowej eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki. Aby skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, należy zwrócić produkt do punktu zakupu. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. Ta gwarancja zostaje zastąpiona przez wszelkie umowy serwisowe, na mocy których produkt ten został zakupiony. |
| Kompatybilne urządzenia | LaserJet 4100, LaserJet 4100 mfp, LaserJet 4100 tn LaserJet 4100 dtn, LaserJet 4100 n |
CENA: 417,00 PLN
do koszyka| Cechy produktu | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kategoria | Materiały eksploatacyjne / Tonery oryginalne |
| Nr katalogowy | C8061A |
| Oryginał/Zamiennik | Oryginał |
| Jednostka | Szt. |
| Wydajność | 6000 stron |
